Digital Box prezentuje kable USB 2.0 PREMIUM.LNK

Producent różnorodnych akcesoriów komputerowych Digital Box, tym razem skupił się na dostarczeniu użytkownikom bardzo wysokiej jakości kabli USB 2.0 przeznaczonych nie tylko do przenoszenia typowych danych komputerowych.

Kable USB PREMIUM.LNK skierowane są głównie do osób zorientowanych na sprzęt audio. Mowa tu o konwerterach typu DAC, stworzonych z myślą o audiofilach i melomanach. Oczywiście kabel również znakomicie nadaje się do użycia z innymi urządzeniami wymagającymi połączenia najwyższej jakości.

Kabel wykonany jest z żył o średnicy 30AWG wytworzonych z doskonałej jakości czystej miedzi. Zewnętrzna średnica całego przewodu wynosi 4,5mm, a sam kabel pokryty jest czerwono-czarną nylonową koszulką. Oprócz tego, kabel posiada rdzeń ferrytowy redukujący wszelkie zakłócenia elektromagnetyczne, dzięki czemu możemy pozbyć się zniekształceń dźwięku przenoszonych po zasilaniu. Aby zapewnić idealny styk jego wtyki są pozłacane. Przewody USB  PREMIUM.LNK powstały w dwóch wersjach – można nabyć kabel o długości 1,8 lub 3 m.

Nie tylko wysoka jakość jest atutem przewodów PREMIUM.LNK, również ich cena jest bardzo konkurencyjna. Nie musimy już płacić niebotycznych sum za luksus w postaci doskonałego dźwięku. Cena detaliczna dla kabli marki Digital Box to 49PLN (1,8m) i 59PLN (3m). Sprawdź, czy PREMIUM.LNK jest godny Twojego DAC’a.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.