TL-WA850RE – najprostszy sposób na wzmocnienie sieci bezprzewodowej

TP-LINK TL-WA850RE to uniwersalny wzmacniacz sygnału bezprzewodowego, wyróżniający się wysoką wydajnością, łatwością obsługi i niewielkimi rozmiarami. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników sieci Wi-Fi, którzy mają problemy z „martwymi polami” lub obszarami z ograniczonym zasięgiem sygnału bezprzewodowego.

TL-WA850RE pracuje w standardzie N, oferując przepustowość do 300 Mb/s, co pozwala na bezproblemowe strumieniowanie materiałów wideo w rozdzielczości HD czy zabawę w wieloosobowe gry sieciowe. Kompaktowe gabaryty oraz prosta instalacja w standardowym gniazdku elektrycznym umożliwiają umieszczenie wzmacniacza dokładnie tam, gdzie jest potrzebny i łatwe przenoszenie w zależności od aktualnych potrzeb. Wskaźnik siły sygnału pomaga określić najbardziej optymalną lokalizację, która zapewni maksymalny zasięg i wydajność połączeń bezprzewodowych. Urządzenie TP-LINK to także bardzo prosta obsługa. Aby zestawić połączenie bezprzewodowe, wystarczy nacisnąć przyciski WPS na routerze oraz Range Extender na wzmacniaczu (w dowolnej kolejności). Wbudowany port Ethernet umożliwia podłączenie do sieci urządzeń wyposażonych jedynie w łącze przewodowe, takich jak konsole, komputery stacjonarne, odtwarzacze multimedialne lub telewizory.

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA850RE objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 139 zł brutto dla użytkownika końcowego.

Specyfikacja techniczna TP-LINK TL-WA850RE:

Standardy i protokoły IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Porty 1 x 10/100M Port Ethernet (RJ45)
Przyciski Przycisk RE (Range Extender), Przycisk Reset
Antena 2 anteny wewnętrzne
Wymiary 110.0 x 65.8 x 75.2mm
Pobór energii Około 3W
Częstotliwość pracy 2.4~2.4835GHz
Prędkość transmisji 11n: Do 300Mbps (dynamicznie)
11g: Do 54Mbps (dynamicznie)
11b: Do 11Mbps (dynamicznie)
Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej 64/128/152-bitowe WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK
Certyfikaty CE, RoHS
Zawartość opakowania TL-WA850RE
Kabel sieciowy (RJ45)
Płyta CD
Skrócona instrukcja obsługi
Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista lub Windows 7, 8, Mac OS, NetWare, UNIX lub Linux.

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.