TP-LINK przedłuża okres gwarancyjny produktów SMB

TP-LINK informuje o przedłużeniu gwarancji na wybrane produkty z segmentu SMB. Dotychczas wszystkie produkty objęte były 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Poniżej znajduje się lista urządzeń, których okres gwarancyjny został przedłużony.

„Decyzja ta związana jest z naszą polityką rynkową, której celem jest zwiększenie zainteresowania naszymi produktami z segmentu SMB. Ta oferta jest coraz szersza, wprowadzamy coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, które znajdują uznanie małych i średnich firm. Trzy- lub pięcioletnia gwarancja ułatwi im podjęcie decyzji o inwestycji w nasze produkty” – tłumaczy Zdzisław Kaczyk, dyrektor sprzedaży TP-LINK Polska.

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.