Nowy o’Lofer JustTab C7041HD

Producent wprowadził do oferty nowy model tableta w bardzo konkurencyjnej cenie. Model C7041HD to urządzenie z 7-mio calowym ekranem pojemnościowym HD (1024*600 pikseli, 16:9) z 5-cioma punktami dotyku. Dzięki wykorzystaniu technologii pojemnościowej czułość na dotyk jest wielokrotnie wyższa niż w tabletach wyposażonych w ekrany rezystywne. Pozostałe cechy tabletu dodatkowo podnoszące atrakcyjność urządzenia to: system Android 4.1, szybki procesor Rockchip RK2928 Cortex A9 pracujący z prędkością 1.0 GHz oraz 1 GB pamięci RAM.

Tablet pozwala na podłączanie zewnętrznych urządzeń wyposażonych w złącze micro USB, takich jak dyski twarde czy modemy 3G. Sprzęt posiada także slot dla kart MicroSD, pozwalający na rozszerzenie pamięci do 32GB. Funkcjonalność G-sensor sprawia, że ekran będzie dostosowywał się do położenia o’Lofera, a litowo-polimerowa bateria zapewni zabawę z urządzeniem przez wiele godzin.

Oprócz tego, JustTab C7041HD pozwoli na wygodne przeglądanie zasobów sieci oraz na swobodne użytkowanie tysięcy aplikacji dostępnych w Google Play. Programy kompatybilne z system operacyjnym Android 4.1, w który wyposażone są tablety JustTab zostaną błyskawicznie pobrane, dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie N i zainstalowane na wewnętrznej pamięci flash, gdzie mamy do dyspozycji 8GB (przy użyciu dodatkowej karty MicroSD – do 32GB). Duża przepustowość Wi-Fi w połączeniu z przednią kamerą pozwoli prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi za pomocą popularnego Skype’a.

Sugerowana cena za JustTab C7041HD wynosi: 349zł brutto. Przypominamy także, że w ofercie znajduje się dwurdzeniowy model 10” JustTab C1041 IPS jego sugerowana cena w sprzedaży Internetowej wynosi: 639zł brutto oraz model JustTab C744 w cenie 229zł brutto Wszystkie urządzenia marki o’Lofer objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji.

Urządzenia JustTab marki o’Lofer powstały z myślą o użytkownikach często podróżujących, są odpowiedzią na potrzeby nowej ery komunikacji i pozwolą płynnie wejść w świat oprogramowania mobilnego każdemu spragnionemu dostępu do informacji. Dobre wyważenie między ceną a jakością sprawia, że na tablet o’Lofer może sobie pozwolić każdy, kto tylko tego zapragnie.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki o’Lofer w Polsce jest firma Sunnyline Computer Products Poland, która jest odpowiedzialna za dystrybucje produktów o’Lofer na terenie Polski oraz krajach ościennych. W ofercie znajdą się wszystkie rozwiązania oferowane przez producenta z przeznaczeniem do sprzedaży w Unii Europejskiej.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.