Nowy o’Lofer JustTab RAPTOR T1

Producent wprowadził do oferty nowy model tableta w bardzo konkurencyjnej cenie. O`Lofer RAPTOR T1 to zupełnie nowy design, który wyróżnia opływowa i cienka (7mm) obudowa wykonana z lekkiego aluminium oraz szybki czterordzeniowy procesor ACTION ATM 7029 Cortex A9 z taktowaniem 1.3GHz. Urządzenie wyposażone zostało w 7-mio calowy ekran pojemnościowy IPS (1280*800 pikseli, 16:10) z 10-cioma punktami dotyku. Zastosowanie matrycy IPS wprowadza model JustTab RAPTOR T1 na wysoki poziom technologiczny pod względem wyświetlanej rozdzielczości. Redukuje rozproszenie światła i może pochwalić się szerokimi kątami widzenia oraz doskonałym odwzorowaniem kolorów. Dzięki wykorzystaniu technologii pojemnościowej czułość na dotyk jest wielokrotnie wyższa niż w tabletach wyposażonych w ekrany rezystywne.

Tablet pozwala na podłączanie zewnętrznych urządzeń wyposażonych w złącze microUSB, takich jak dyski twarde czy modemy 3G. Sprzęt posiada także slot dla kart MicroSD, pozwalający na rozszerzenie pamięci do 32GB. Funkcjonalność G-sensor sprawia, że ekran będzie dostosowywał się do położenia o’Lofera, a litowo-polimerowa bateria zapewni zabawę z urządzeniem przez wiele godzin.
Oprócz tego, JustTab RAPTOR T1 pozwoli na wygodne przeglądanie zasobów sieci oraz na swobodne użytkowanie tysięcy aplikacji dostępnych w Google Play. Programy kompatybilne z system operacyjnym Android 4.1.1, w który wyposażone są tablety JustTab zostaną błyskawicznie pobrane, dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie N i zainstalowane na wewnętrznej pamięci flash, gdzie mamy do dyspozycji 8GB (przy użyciu dodatkowej karty microSD – do 32GB). Duża przepustowość Wi-Fi w połączeniu z przednią kamerą pozwoli prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi za pomocą popularnego Skype’a.

Sugerowana cena za JustTab RAPTOR T1 wynosi: 519zł brutto. Przypominamy także, że w ofercie znajduje się m.in. model 7” JustTab C744 jego sugerowana cena w sprzedaży Internetowej wynosi: 519zł brutto. Wszystkie urządzenia marki o’Lofer objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.