Nowe transmitery TP-LINK TL-PA6010 – sieć bez kolejnych kabli

Transmitery Powerline TP-LINK TL-PA6010 oferują wysoką wydajność oraz pozwalają na proste i szybkie stworzenie sieci na bazie istniejącej infrastruktury elektrycznej. TP-LINK wprowadził na rynek najnowszą generację transmiterów sieciowych oferujących przesyłanie danych z prędkością do 600 Mb/s. Pierwszym, dostępnym w sprzedaży urządzeniem zgodnym z standardem AV600 jest TL-PA6010, który oprócz wysokiej wydajności wyróżnia się także nowoczesnym designem i kompaktowymi gabarytami (63×47×40mm). 

 

Każdy z transmiterów TL-PA6010 jest wyposażony w gigabitowy port Ethernet, który gwarantuje bezproblemowe transmitowanie wielu strumieni wideo w jakości HD. Transmitery nowej generacji wykorzystują także ulepszony tryb oszczędzania energii, który pozwala na redukcję poboru prądu sięgającą 80%.

Atutem transmiterów TP-LINK jest możliwość szybkiego i łatwego zbudowania w pełni funkcjonalnej sieci domowej bez potrzeby korzystania z usług specjalistów. Wystarczy tylko podłączyć dwa (lub więcej) transmitery do gniazdek elektrycznych. Ponadto, dzięki przyciskowi Pair, można łatwo zabezpieczyć przesyłane dane oraz rozbudować funkcjonującą sieć o kolejne transmitery/punkty dostępowe.

 W przypadku rozbudowanych sieci bardzo przydatna będzie funkcja QoS, umożliwiająca ustawienie priorytetów transmisji danych dla poszczególnych urządzeń i zastosowań.

 Transmitery TL-PA6010 są już dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 329 zł za zestaw dwóch transmiterów. Transmitery objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Udział TP-LINK w rynku produktów WLAN wynosi ponad 42 proc. (IDC, 1 kwartał 2013), co zapewnia firmie zdecydowaną pozycję lidera. Obecnie TP-LINK współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.