8level: Najtańszy ADSL w standardzie Lite N na rynku!

W coraz szerszej ofercie produktowej marki 8level, pojawiło się pierwsze urządzenie do obsługi łącz internetowych dostarczanych przez Netię lub TPSA. Router bezprzewodowy 8level AWRT-150 łączy w sobie funkcje punktu dostępowego (AP), modemu ADSL, przełącznika 4-ro portowego, firewalla oraz routera z funkcją translacji NAPT. Pozwala on na łatwe i bezpieczne współdzielenie dostępu do Internetu i plików.

Urządzenie jest zgodne ze standardami ADSL2+ oraz 802.11n(Draft 2.0)/b/g i pracuje w trybie 1T1R, co pozwala uzyskać maksymalną prędkość bezprzewodowej transmisji danych aż do 150Mbps. Nad bezpieczeństwem danych czuwa szereg standardów szyfrowania, w tym najbezpieczniejsze – WPA2 (AES). Szybką konfigurację połączenia szyfrowanego umożliwia przycisk WPS (Wireless Protected Setup).

Konfiguracja odbywa się poprzez stronę WWW wbudowaną w router, która jest bardzo czytelna i przyjazna dla użytkowników. Menu konfiguracyjne dostępne w języku polskim i angielskim.

Sugerowana cena detaliczna wynosi: 105 zł brutto. Wszystkie urządzenia marki 8level objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki 8level w Polsce jest firma Sunnyline Computer Products Poland, która jest odpowiedzialna za dystrybucje produktów 8level na terenie Polski oraz krajach ościennych. W ofercie znajdą się wszystkie rozwiązania oferowane przez producenta z przeznaczeniem do sprzedaży w Unii Europejskiej.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.