Router bezprzewodowy 450Mbps TP-Link TL-WR2543ND już dostępny!

Nareszcie TP-Linkowy ultra-szybki router TL-WR2543ND jest dostępny na terenie naszego kraju. Jest to jedno z pierwszych urządzeń pracujących z tak dużą mocą przerobową Wi-Fi, a to oczywiście nie wszystkie jego zalety…

Oprócz bardzo ciekawego, nowego designu – urządzenie TL-WR2543ND pracuje z prędkością 450 Mb/s w dwóch zakresach bezprzewodowej transmisji danych. Urządzenie wykorzystuje do tego technologię 3 X 3 Multiple Input Multiple Output (MIMO). Poza gigabitowymi portami sieciowymi WAN i LAN, wyposażony jest także w port USB do współdzielenia plików, drukarek lub innych urządzeń. Router wspiera także funkcję IP QoS (Quality of Service), zapewniającą kontrolę wykorzystania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Sprzęt wspiera też funkcję Quick Security Setup umożliwiając użytkownikom automatyczne zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego poprzez naciśnięcie przycisku WPS. Dzięki tym cechom, router TL-WR2543ND stanowi solidną podstawę do tworzenia biurowych i domowych sieci komputerowych. Konfiguracja odbywa się poprzez stronę WWW wbudowaną w router lub dzięki kreatorowi Easy Setup Assistant, dzięki niemu użytkownik może krok po kroku zestawić połączenie internetowe, skonfigurować ustawienia i zabezpieczenia sieciowe. Szczegóły na temat tego sprzętu znajdziecie na stronie producenta. Router już można znaleźć na stronie sklepu „Bezpieczne Sieci” w cenie 299PLN, a wkrótce będzie on do nabycia w każdym większym mieście.2 odpowiedzi na “Router bezprzewodowy 450Mbps TP-Link TL-WR2543ND już dostępny!”

  1. Mr.C napisał(a):

    W ciemno nie warto brać 😉 Test byśmy zrobili, ale niestety dostępności brak. Na pewno zrobimy natomiast testy Dual-Bandów od Sapido, a tych ma być nawet kilka, w tym jeden bardzo tani, w dość udziwnionej konfiguracji 150+150, ciekawe jak to się sprawdzi w praniu.

  2. marcin15gn napisał(a):

    No zapowiada się świetnie. Gdyby nie to, że kupiłem WR1043ND to brałbym w ciemno tego 🙂 Może jakiś teścik byście zrobili jak z wydajnością WiFi/LAN?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.