Mobilny router 3,75G TP-Linka

Mobilny, w pełni bezprzewodowy, korzystający z sieci 3,75G router, to najnowsza propozycja firmy TP-Link, która wyróżnia się nie tylko kompaktowymi gabarytami ale i szeroką funkcjonalnością, co sprawdzimy niebawem w szerszym teście tego sprzętu.

Czego w skrócie możemy spodziewać się po tej propozycji TP-Linka? Urządzenie umożliwia pracę w trzech trybach – router 3G/3,75G, klient/router WISP oraz router podróżny – punkt dostępowy. Produkt TP-Link gwarantuje pełną zgodność z ponad 120 modemami USB UMTS/HSPA/EVDO, w tym również z modelem Huawei E398, dostępnym w sieci Plus oraz ramach usługi Internet LTE, oferowanej przez Cyfrowy Polsat. Dzięki temu TL-MR3020 zapewnia szeroki dostęp do internetu w zasięgu sieci 3G/3,75G dowolnego operatora. To atrakcyjna propozycja zarówno dla osób dużo podróżujących jak i potrzebujących połączenia z siecią w miejscach o ograniczonym dostępie do tradycyjnej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Korzystając z routera TL-MR3020 możemy szybko i bezproblemowo zestawić połączenie z siecią 3G/3,75G wybranego operatora, za pomocą którego będziemy współdzielili dostęp do Internetu. Konfiguracja taka znakomicie sprawdzi się zarówno podczas wakacyjnych wyjazdów, np. w pociągu czy samochodzie lub w trakcie spotkań biznesowych organizowanych poza biurem. TL-MR3020 wyposażony jest w port Mini USB, który pozwala na zasilanie routera z zewnętrznych źródeł energii, np. z laptopa czy gniazdka samochodowego.

Router TL-MR3020 zapewnia pełną zgodność ze standardem Lite-N, który umożliwia bezprzewodowy transfer danych z maksymalną prędkością sięgającą 150Mb/s. Ponadto, dzięki obsłudze sieci 3G/3,75G/WAN oraz opcji konfiguracji połączenia podstawowego i zapasowego, urządzenie gwarantuje bezpieczny i stały dostęp do internetu. Sugerowana cena detaliczna tego sprzętu, będzie się kształtowała w granicach 139PLN.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.