Urządzenia 8level w standardzie N do 300Mbps już w ofercie

Marka 8level rozszerzyła swoje port folio produktowe o dwa nowe urządzenia działające w standardzie N, działające z szybkością do 300Mbps.

Pierwsze urządzenie to Bezprzewodowa karta sieciowa 8level WUSB-300 ze złączem USB. Jest ona urządzeniem klienckim kompatybilnym z najnowszymi standardami sieci bezprzewodowych.  Została zaprojektowana, jako urządzenie umożliwiające szybkie i efektywne połączenie komputera z siecią bezprzewodową. Kartę można bardzo szybko zainstalować oraz skonfigurować.  Urządzenie jest zgodne ze standardami 802.11n/b/g i pracuje w trybie 2T2R, co pozwala uzyskać maksymalną prędkość bezprzewodowej transmisji danych aż do 300Mbps – znacznie więcej niż w przypadku tradycyjnych sieci w standardzie 802.11g. Oprócz tego, jest bardzo mała i bardzo estetycznie zaprojektowana.

Drugim urządzeniem jest router bezprzewodowy 8level WRT-300. Łączy on w sobie funkcje punktu dostępowego (AP), przełącznika 4-ro portowego, firewalla oraz routera z funkcją translacji NAPT. Pozwala on na łatwe i bezpieczne współdzielenie dostępu do Internetu i plików.  Urządzenie jest zgodne ze standardami 802.11n/b/g i pracuje w trybie 2T2R, co pozwala uzyskać maksymalną prędkość bezprzewodowej transmisji danych aż do 300Mbps. Nad bezpieczeństwem danych czuwa szereg standardów szyfrowania, w tym najbezpieczniejsze – WPA2 (AES). Szybką konfigurację połączenia szyfrowanego umożliwia przycisk WPS (Wireless Protected Setup).2 odpowiedzi na “Urządzenia 8level w standardzie N do 300Mbps już w ofercie”

  1. marcin15gn napisał(a):

    WRT-300 ma menu po polsku jak chyba wszystkie produkty 8 level 🙂

    Dobrze, że zaczynają z 300-setkami. Jak na razie to wyglądają solidnie.

  2. Dzezol napisał(a):

    A menu po polsku w nich będzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.