Nowe produkty Audiotrak już w sprzedaży!

Koreańska firma Audiotrak w ostatnim kwartale ubiegłego roku wróciła na polski rynek w oficjalnym kanale dystrybucyjnym, wprowadzając do swojej oferty cztery nowe urządzenia – przetworniki cyfrowo analogowych (DAC) DR.DAC2 DX oraz karty dźwiękowe na USB PRODIGY CUBE, karty PCI – PRODIGY HD2 ADVANCE DE i karty na złącze PCI-Express PRODIGY 7.1e X-Fi Audio. Wraz z nowym rokiem portfolio Audiotrak zostało powiększone o dwa nowe produkty:

Pierwsze urządzenie to DR.DAC2 DX Muses. Jest to doszlifowany do perfekcji DR.DAC2 DX wyposażony w OPAMPy MUSES. Jest to połączenie najwyższej jakości DAC-a oraz wzmacniacza słuchawkowego wysokiej mocy. Umożliwia on połączenie poprzez złącze USB i zbudowanie systemu klasy HiFi w oparciu o komputer osobisty.  Urządzenie powstało w oparciu o DAC produkcji TI – PCM1798, który posiada jedne z najlepszych parametrów na rynku – zakres dynamiki: 123dB oraz THD+N: 0.0005%, wspiera dźwięk jakości 24bits/96kHz oraz układ potrójnych OPAMP-ów przy użyciu techniki FDO (Full Differential Output) która jest wykorzystywana w najlepszych systemach audio. Posiada również najwyżej jakości kondensatory – SANYO’s OS-CON (seria SP), kondensatory WIMA’y tworzące filtr LPF (Low-Pass Filter), a także kondensatory elektrolityczne SamYoung’s Low ESR Electrolytic Capacitor (LXV series) pomagające w stabilnym zasilaniu urządzenia. DR.DAC2 DX Muses jest perfekcyjnie zaprojektowany aby dostarczyć najwyższej jakości doznania dźwiękowe.

Drugi produkt to MAYA U5. Jest to najnowsze rozwiązanie firmy Audiotrak w zakresie zewnętrznych kart dźwiękowych. Urządzenie oparto o kontroler USB Audio VIA EnvyUSB wspierający standard USB 2.0 oraz kodek audio o SNR 110dB (dla DAC) pochodzący również od VIA. Obsługiwany jest dźwięk o rozdzielczości samplowania 16 i 24bit oraz częstotliwości próbkowania 44.1kHZ i 48kHz. Karta współpracuje z zestawami głośników w konfiguracji od 2.0/2.1 przez 4.0/4.1 do 5.1 oraz z słuchawkami o impedancji do 150?. Dodatkowo urządzenie posiada wejście liniowe i mikrofonowe oraz wejście i wyjście cyfrowe w postaci złącz optycznych. Wyjście cyfrowe wspiera przepuszczanie dźwięku AC3 (AC3 pass-through). Karta została wyposażona w systemu QSound oraz Stereo Expander a także wspomaga ochronę treści dla Blueray oraz HD DVD Audio.

Sugerowane ceny detaliczne: DR.DAC2 DX Muses – 1349PLN, MAYA U5 – 239PLN.

Więcej informacji na stronie producenta (http://audiotrack.net)Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.