Rozszerzenie oferty 8level w standardzie N do 300Mbps

Marka 8level niedawno rozszerzyła swoje port folio produktowe o dwa nowe urządzenia działające w standardzie N do 300Mbps – mowa o modelach WUSB-300 (karta sieciowa na USB) oraz WRT-300 (router xDSL). Teraz oferta została rozbudowana o dwie nowe pozycje: WPCIE-300A (karta sieciowa na PCI-E) oraz AWRT-300 (router ADSL).

Bezprzewodowa karta sieciowa 8level WPCIE-300A ze złączem PCI-E jest urządzeniem klienckim kompatybilnym z najnowszymi standardami sieci bezprzewodowych. Została zaprojektowana jako urządzenie umożliwiające szybkie i efektywne połączenie Twojego komputera stacjonarnego z siecią bezprzewodową. Urządzenie jest zgodne ze standardami 802.11n/b/g i pracuje w trybie 2T2R, co pozwala uzyskać maksymalną prędkość bezprzewodowej transmisji danych aż do 300Mbps. Karta posiada rozłączane anteny ze złączem RP-SMA, dzięki temu możliwe jest podłączenie zewnętrznej anteny o większym zysku energetycznym. Oprócz tego, w zestawie znajduje się „śledź” low profile.

Router bezprzewodowy 8level AWRT-300 łączy w sobie funkcje punktu dostępowego (AP), modemu ADSL, przełącznika 4-ro portowego oraz firewalla i routera z funkcją translacji NAPT. Pozwala on na łatwe i bezpieczne współdzielenie dostępu do Internetu i plików. Urządzenie jest zgodne ze standardami ADSL2+ oraz 802.11n/b/g i pracuje w trybie 2T2R, co pozwala uzyskać maksymalną prędkość bezprzewodowej transmisji danych aż do 300Mbps. Nad bezpieczeństwem danych czuwa szereg standardów szyfrowania, w tym najbezpieczniejsze – WPA2 (AES). Urządzenie posiada również przycisk WPS (Wireless Protected Setup). Konfiguracja odbywa się poprzez stronę WWW wbudowaną w router, która jest bardzo czytelna i przyjazna dla użytkowników. Menu konfiguracyjne dostępne jest zarówno w języku polskim i angielskim.3 odpowiedzi na “Rozszerzenie oferty 8level w standardzie N do 300Mbps”

 1. Matius napisał(a):

  Witam,
  Mam pytanie
  AWRT-300 nie mogę uzyskać połączenia z tunerem NC+ po kablu
  Komunikat po próbie konfiguracja jest że sieć została skonfigurowana, ale nie może połączyć się z internetem.
  D-link łączy się bez problemów.

  Proszę o pomoc.
  Pozdrawiam
  MATIUS

 2. DigiLeaker napisał(a):

  W routerach WRT-300 i WRT-150 moduł Wi-Fi obsługuje tryb WDS. Niestety nie da się tego zrobić w urządzeniu ADSL – czyli AWRT-300.

 3. bbrtk napisał(a):

  Witam,
  czy moduł wi-fi obsługuje tryb WDS?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.