Wykreśl słowo nuda ze swojego słownika dzięki tabletom o’Lofer!

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka tabletów – o’Lofer i od razu przeszła do ofensywy. W ostatnich dniach w ofercie pokazały się dwa urządzenia z ekranem pojemnościowym. Pierwszy z nich to sprzęt z 10-cio punktowym wyświetlaczem o wielkości 10.1 cala, drugi model to 7-mio calowy tablet z 5-cio punktowym ekranem. Dzięki wykorzystaniu technologii pojemnościowej czułość na dotyk jest wielokrotnie wyższa niż w tabletach wyposażonych w ekrany rezystywne. Pozostałe cechy tabletów dodatkowo podnoszące atrakcyjność urządzeń to: najnowszy system Android 4.0, bardzo szybki procesor A10 Boxchip pracujący z prędkością aż 1,2GHz oraz 512 MB pamięci.

Tablety pozwalają na podłączanie zewnętrznych urządzeń na USB, takich jak dyski twarde czy modemy 3G, a także kart microSD do 16GB. Funkcjonalność G-sensor sprawia, że ekran będzie dostosowywał się do położenia o’Lofera, a litowo-polimerowa bateria zapewni zabawę z urządzeniami przez wiele godzin. Dzięki złączu miniHDMI, wyświetlanie filmów, zdjęć czy prezentacji multimedialnych na telewizorze będzie proste i wygodne.

Zarówno jedna, jak i druga wersja sprzętu pozwoli na wygodne przeglądanie zasobów sieci oraz na swobodne użytkowanie tysięcy aplikacji dostępnych w Google Play. Programy kompatybilne z system operacyjnym Android 4.0, w który wyposażone są tablety JustTab zostaną błyskawicznie pobrane, dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie N. Duża przepustowość Wi-Fi w połączeniu z frontową kamerą pozwoli prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi za pomocą popularnego Skype’a, a wbudowana pamięć flash 4GB oraz obsługa wielu multimedialnych formatów nie pozwoli się nudzić w podróży.

W ofercie znajdują się dwa modele tabletów: 7” JustTab C740 oraz 10” JustTab C1040 Sugerowana cena w sprzedaży Internetowej pierwszego wynosi:  379 zł brutto, a drugiego: 579 zł brutto. Wszystkie urządzenia marki o’Lofer objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.