8level prezentuje prawdopodobnie najtańsze switche rackowe na rynku!

8level poszerzył swoje portfolio urządzeń sieciowych (przewodowych) o kolejne switche. Tym razem są to przełączniki rackowe z serii „Professional Networking Products”, które przeznaczone są głównie dla instalatorów i administratorów sieciowych. W ofercie pojawiły się urządzenia 16 i 24 portowe, w standardach Fast i Gigabit Ethernet. Ich cena jest bardzo konkurencyjna – można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to prawdopodobnie najtańsze switche na rynku!

Przełącznik 8level FES-16R (125PLN*), FES-24R (155PLN*), GES-16R (290PLN*) oraz GES-24R (399PLN*) to urządzenia rackowe przystosowane do montażu w szafach 19”, umożliwiające obsługę połączenia Fast Ethernet 10/100Mbps (FES) oraz Gigabit Ethernet 1000Mbps (GES). Każdy z portów switcha posiada funkcję automatycznego krosowania MDI/MDIX, pozwalając na szybką instalację urządzenia bez potrzeby sprawdzania czy użyte kable są krosowane lub czy porty po drugiej stronie urządzenia są typu Uplink. Dzięki temu, sprzęt działa na zasadzie Plug-and Play. W zestawie znajdują się także akcesoria do montażu w szafie rack 19”.

*wszystkie podane wyżej kwoty, to ceny SRP.

Zalety:
– Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu
– Wsparcie funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
– Diody LED pozwalające monitorować zasilanie, link i aktywność
– Możliwość montowania w szafie rackowej 19”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.