o’Lofer prezentuje tablet za 249 złotych!

W pierwszej połowie bieżącego roku na polskim rynku pojawiła się nowa marka tabletów – o’Lofer.  Producent wprowadził do oferty dwa modele tabletów w bardzo konkurencyjnych cenach. Teraz przyszła pora na premierę urządzenia, które można nabyć za jeszcze bardziej atrakcyjną kwotę! Otóż, tablet JustTab C743 będzie dostępny za jedyne 249 złotych brutto!

Podobnie do poprzedników, model C743 to urządzenie z 7-mio calowym ekranem pojemnościowym (800*480 pikseli, 16:9) z 5-cioma punktami styku. Dzięki wykorzystaniu technologii pojemnościowej czułość na dotyk jest wielokrotnie wyższa niż w tabletach wyposażonych w ekrany rezystywne. Pozostałe cechy tabletu dodatkowo podnoszące atrakcyjność urządzenia to: najnowszy system Android 4.0, bardzo szybki procesor A13 Boxchip pracujący z prędkością 1,0GHz oraz 512 MB pamięci.

Tablet pozwala na podłączanie zewnętrznych urządzeń wyposażonych w złącze miniUSB, takich jak dyski twarde czy modemy 3G. Sprzęt posiada także slot dla kart microSD, pozwalający na rozszerzenie pamięci do 16GB. Funkcjonalność G-sensor sprawia, że ekran będzie dostosowywał się do położenia o’Lofera, a litowo-polimerowa bateria zapewni zabawę z urządzeniem przez wiele godzin.

Oprócz tego, JustTab C743 pozwoli na wygodne przeglądanie zasobów sieci oraz na swobodne użytkowanie tysięcy aplikacji dostępnych w Google Play. Programy kompatybilne z system operacyjnym Android 4.0, w który wyposażone są tablety JustTab zostaną błyskawicznie pobrane, dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie N i zainstalowane na wewnętrznej pamięci flash, gdzie mamy do dyspozycji 4GB (przy użyciu dodatkowej karty microSD – do 20GB). Duża przepustowość Wi-Fi w połączeniu z przednią kamerą pozwoli prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi za pomocą popularnego Skype’a.

Przypominamy także, że w ofercie znajdują się dwa modele tabletów: 7” JustTab C740 oraz 10” JustTab C1040 Sugerowana cena w sprzedaży Internetowej pierwszego wynosi:  329 zł brutto, a drugiego: 529 zł brutto. Wszystkie urządzenia marki o’Lofer objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.