TL-WDN3200 – dwuzakresowa karta sieciowa USB

TP-LINK TL-WDN3200 to nowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB zapewniająca podłączenie komputera do sieci przesyłających dane w dwóch pasmach – 2,4 GHz oraz 5 GHz.

Karta sieciowa TL-WDN3200 zapewnia jednoczesną transmisję danych w obu zakresach z prędkością do 300 Mbps, co zapewnia sumaryczną przepustowość sięgającą 600 Mbps. Ponadto korzystanie z częstotliwości 5 GHz uodparnia naszą sieć na zakłócenia generowane przez inne urządzenia bezprzewodowe, pracujące najczęściej w paśmie 2,4 GHz.

Uniwersalny interfejs USB umożliwia bezproblemową instalację karty zarówno w komputerach stacjonarnych jak i w laptopach czy netbookach. Umieszczony na obudowie przycisk WPS pozwala na szybkie zestawienie bezpiecznego połączenia z siecią. Bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK oferuje przy tym pełne wsparcie dla standardu WPA/WPA2.

Karta sieciowa TP-LINK TL-WDN3200 objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 79 zł brutto dla użytkownika końcowego.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.