TP-LINK Mini Wireless USB – karta sieciowa i AP w jednym

TP-LINK Mini Wireless USB TL-WN823N to bardzo ciekawa karta sieciowa, która oprócz typowych dla tego rodzaju urządzeń funkcji, oferuje także opcję konfiguracji bezprzewodowego punktu dostępowego – SoftAP. W trybie tym możemy udostępnić bezprzewodowo połączenie z internetem innym urządzeniom, takim jak laptopy, smartfony czy tablety. Wystarczy tylko podłączyć TL-WN823N do komputera stacjonarnego lub notebooka ze stałym łączem i dokonać prostych zmian w konfiguracji urządzenia.

Karta jest w pełni zgodna ze standardem N i wykorzystuje technologię MIMO, co pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 300Mb/s. Dzięki temu użytkownicy mają gwarancję szybkich, niezawodnych i pozbawionych opóźnień połączeń, zapewniających swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP czy strumieniowej transmisji materiałów wideo.

Mini Wireless USB oferuje również rozbudowane opcje ochrony danych, w tym funkcję zgodną standardem WPS i umożliwiającą szybkie nawiązanie bezprzewodowego połączenia zabezpieczonego szyfrowaniem WPA2.

Karta sieciowa TP-LINK TL-WN823N objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 69 zł brutto dla użytkownika końcowego.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.