Multimedialne Centrum rozrywki, które zmieni Twój zwyczajny telewizor w Smart TV

Kupiłeś nowy telewizor i okazało się, że po roku jego technologia jest już przestarzała?

Tizzbird Stick N1 i F20 to multimedialne centrum rozrywki, które zmieni Twój telewizor w Smart TV, wznosząc go na wyższy poziom technologiczny, podwyższając przy tym jego funkcjonalność i jakość. System operacyjny Android wspomagany jest specjalnie przygotowaną i nigdy wcześniej nie spotykaną intuicyjną nakładką „Tizzbird”, która całkowicie odmienia i ułatwia sposób korzystania z tego systemu operacyjnego. Do naszej dyspozycji mamy między innymi odtwarzacz filmów, który pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD.

Odtwarzacze multimedialne Tizzbird dają nam możliwość wczytania napisów do naszych ulubionych filmów, obsługując przy tym szeroką gamę formatów, w tym popularny w Polsce TXT. Dodatkową funkcją jest tutaj możliwość pobierania do każdego filmu okładki oraz informacji o danym filmie, dzięki czemu stworzysz swoją przejrzystą multimedialną filmotekę. Jeżeli lubisz oglądać filmy on-line na dużym ekranie to Tizzbird jest właśnie dla Ciebie, pozwala na korzystanie z IPLA oraz TVN Player, które są największymi internetowymi telewizjami w Polsce. Dodatkowo odtwarzacze posiadają dedykowaną aplikację YouTube, która da Tobie dostęp do nieograniczonego świata multimediów. Teraz Twoje ulubione seriale i filmy możesz oglądać na ekranie telewizora. Wystarczy, że podepniesz się do dowolnego punktu dostępowego.

Odtwarzacze pozwalają na dostęp do internetu poprzez kartę sieciową pracującą w standardize N. Tizzbird ma dedykowaną przeglądarkę internetową obsługującą technologie Flash, która pozwoli Ci na dogodne przeglądnie Twoich ulubionych stron. Koneserzy dobrego dźwięku mogą cieszyć się odtwarzaniem swoich ulubionych utworów w najwyższej jakości  dzięki bezstratnemu formatowi FLAC. Model F20 dodatkowo został wyposażony w cyfrowe wyjście optyczne oraz analogowe RCA, za pomocą których możemy podłączyć urządzenie do naszego zestawu kina domowego ciesząc się solidnym i czystym brzmieniem. Miłośnicy fotografii mogą pochwalić się swoimi dokonaniami na dużym ekranie, ponieważ Tizzbird ma również intuicyjną przeglądarkę zdjęć. Kolejnym elementem wartym uwagi jest przeglądarka aplikacji, dzięki której możemy korzystać z zasobów Google Play.

Ale jak to działa?

Wystarczy, że podłączymy Tizzbirda do telewizora za pomocą złącza HDMI i od razu będziemy mogli eksplorować wirtualny świat eksplorujemy przy pomocy pilota, który znajdziemy w pudełku z odtwarzaczem. Oba modele wyposażone są w porty USB, które dają nam możliwość podpięcia bezprzewodowej klawiatury i myszki oraz nośników pamięci masowej. Skonfigurowane zostały tak aby cieszyć użytkownika każdą chwilą spędzoną przy tych urządzeniach pracując płynnie i dając gwarantowaną satysfakcje.

 

Parametry techniczne:

TizzBird F20:

Sprzęt: TCC8801 Cortex-A8  1Ghz CPU, 256KB L2 Cache , 512M / 2GB NAND flash

System Operacyjny: Android 2.3 (nakładka Tizzbird)

Obraz:

– obsługiwane formaty AVI/MKV/MPG/WMV/VOB/TP/TRS/M2TS/MOV/FLV/IFO/ISO

– obsługiwane kodeki MPG/1/2/4, H264,XVID, WMV(MP@HL4.1),VC-1(AP@3)

– rozdzielczość do 1080p Full HD

Obsługiwane Formaty Napisów: SMI/SMIL/SUB/IDX/SRT/SSA/ASS/TXT

Dźwięk: obsługiwane formaty MP3/WAV/OGG/AAC/WMA/FLAC/APE

Zdjęcia: obsługiwane formaty  JPG/JPEG/BMP/PNG/GIF/TIF

Połączenie:

– 3 porty  USB2.0

– wireless WI-FI 802.11n (moduł dołączony do zestawu)

– protokół sieciowy : Samba (CIFS)/NFS/uPnP

– mini USB

Wyjście Video: HDMI 1.3a / kompozytowe analogowe

Wyjście Audio: cyfrowe optyczne oraz analogowe stereo 2x RCA

System Plików: NTFS, FAT32

Zasilanie: zasilacz 12V / 2A

Wymiary: 155 x 155 x 31 mm

TizzBird Stick N1:

Sprzęt: TCC8925 Cortex-A5 800MHz CPU/256KB L2 Cache

System Operacyjny: Android 4.0 (nakładka Tizzbird)

Obraz:

– obsługiwane formaty AVI/MKV/MPG/WMV/VOB/TP/TRS/M2TS/MOV/FLV/IFO/ISO

– obsługiwane kodeki MPG/1/2/4, H264,XVID, WMV(MP@HL4.1),VC-1(AP@3)

– rozdzielczość do 1080p Full HD

Obsługiwane Formaty Napisów: SMI/SMIL/SUB/IDX/SRT/SSA/ASS/TXT

Dźwięk: obsługiwane formaty MP3/WAV/OGG/AAC/WMA/FLAC/APE

Zdjęcia: obsługiwane formaty  JPG/JPEG/BMP/PNG/GIF/TIF

Połączenie:

– 2 porty USB 2.0

– wireless WI-FI 802.11n (wbudowany)

– protokół sieciowy : Samba (CIFS)/NFS/uPnP

Wyjście Video: HDMI 1.3a

Wyjście Audio: HDMI

System Plików: NTFS, FAT32

Zasilanie: port TV USB, zasilacz 5V 1A

Wymiary: 75 x 23 x 15 mm

 

Odtwarzacze multimedialne 8level Tizzbird objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie 349 zł brutto (Tizzbird Stick N1) oraz 639zł brutto (Tizzbird F20). Wrótce na łamach Digileaks opublikujemy test urządzenia Tzzbird Stick N1.

Więcej informacji na temat produktów marki 8level można znaleźć na stronie www.8level.pl oraz na portalu społecznościowym www.facebook.com/8levelDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.