APP #17: Take Task – wykonuj zadań i zarabiaj realne pieniądze!

Dziś mamy dla Was dość nietypową aplikację, dzięki której można zarabiać realne pieniądze poprzez wykonywanie prostych zadań w obrębie Twojej okolicy. Obecnie liczba zadań dostępnych w aplikacji nie powala na kolana,
ale podejrzewamy, że jest to kwestią czasu, gdyż rozwiązanie jest dość innowacyjne. Zastanawiacie się pewnie jak to działa i skąd brać te pieniądze?

Zaraz po instalacji programu musimy przejść przez krótki proces rejestracji, który zakończy się przydzieleniem indywidualnego pseudonimu, pod którym będziemy widoczni w aplikacji, np. Agent Tomek. Kolejnym krokiem są wspomniane wcześniej zadania, dzięki którym będziemy mogli zarabiać realne pieniądze. Zadania są przyznawane na podstawie naszego kodu pocztowego oraz lokalizacji, w której aktualnie się znajdujemy. Misje jakie na nas czekają są różnorodne od sfotografowania ekspozycji produktów w sklepie po sfotografowanie bilbordu znajdującego się w naszej okolicy. Stawki, czyli wynagrodzenie naturalnie przyznawane są po ukończeniu danego zadania. Zarobione pieniądze możemy w każdej chwili wypłacić po przez system PayPal. Aplikacja daje nam również możliwość wglądu do aktualnego stanu naszego wirtualnego portfela.

Temat jest jeszcze świeży – program ma niespełna miesiąc a liczba dostępnych w nim zadań pozostawia nam jeszcze wiele do życzenia. Jednak sama idea jest bardzo innowacyjna i wydaje nam się, że z czasem liczba zadań będzie wzrastać, dlatego warto mieć na uwadze tą prostą appkę. Wszystko co nowe i innowacyjne musi zdobyć zaufanie wśród ludzi na, które niestety potrzeba czasu.

Plus:

– Aplikacja darmowa
– Intuicyjna obsługa
– zarabianie realnych pieniędzy

Minusy:

– liczba dostępnych zadań
– dostępna tylko w Google PlayDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.