Kamery IP marki Foscam – jeszcze większa oferta na polskim rynku!

Dystrybutor renomowanej marki Foscam, firma Sunnyline Computer Products Poland, wprowadził do oferty dwa nowe modele wewnętrznych kamer IP (model: FI9821P oraz FI9831W). Urządzenia pozwalają na monitorowanie pomieszczeń w wysokiej jakości z każdego miejsca na świecie (poprzez Internet). Posiadają m.in. funkcję detekcji ruchu z ustawieniem czułości, która w razie zaistniałej potrzeby wysyła email z zrzutem obrazu na wskazany adres skrzynki pocztowej lub ftp. Kamery wewnętrzne marki Foscam obsługują także funkcjonalność dwukierunkowego audio, która jest przydatna dla osób zajmujących się zdalnym monitoringiem. Kamery umożliwiają zdalne sterowanie w poziomie o 300 stopni oraz w pionie o 120 stopni. Kamera FI9821P wspiera funkcję P2P, która znacznie ułatwia konfigurację z urządzeniami mobilnymi takimi jak smartphone czy tablet.

Ponadto urządzenia zapewniają łączność bezprzewodową w standardzie IEEE 802.11b/g/n i umożliwiają zabezpieczenie transmisji przy pomocy szyfrowania WEP/WPA/WPA2. Wszystkie kamery posiadają bezpłatną usługę DDNS.

Foscam istnieje na rynku od 2007 roku. Dostarcza swoim klientom wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach urządzenia sieciowe służące do monitorowania wnętrz obiektów oraz ich zewnętrznego otoczenia. Firma zapewnia profesjonalny wsparcie techniczne dla swoich klientów na całym świecie. Celem marki Foscam jest umożliwienie dostępu do bezpieczeństwa w przestępnych cenach dla wszystkich osób, które tego potrzebują.

Foscam jest jedną z wiodących firm z branży monitoringu IP, która projektuje, produkuje oraz dostarcza pełną gamę produktów sieciowych takich jak kamery MJPEG i H.264. Zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem cały czas czuwa i pracuje nad udoskonalaniem urządzeń oraz oprogramowania marki Foscam. Produkty marki Foscam są eksportowane i dostępne na terenie całego świat, gdzie zyskują dobrą reputację za swoją wysoką efektywność. Marka dąży do tego, aby zostać liderem branży bezpieczeństwa cywilnego, dlatego cały czas nawiązują współprace z firmami z całego świata, aby szerzyć wartość swojej marki.

SpecyfikacjaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.