Nowe, gigabitowe przełączniki Easy Smart od TP-LINK

Najnowsze przełączniki TP-LINK TL-SG1016DE i TL-SG1024DE to gwarancja sprawnego i efektywnego zarządzania siecią dla małych oraz średnich firm.

TP-LINK rozszerzył ofertę urządzeń przeznaczonych dla SMB o dwa nowe przełączniki TL-SG1016DE i TL-SG1024DE, które wyposażone są odpowiednio w 16 i 24 gigabitowe porty RJ45. Oba modele oferują szereg funkcji, które pozwalają sprawnie i efektywnie zarządzać siecią lokalną. Wśród dostępnych opcji znajdziemy m.in. mirroring portów, obsługę QoS i sieci VLAN oraz zaawansowane ustawienia umożliwiające ograniczenie poboru energii.

Przełączniki TP-LINK Easy Smart wyposażone są również w narzędzia pozwalające na monitorowanie i utrzymanie optymalnej wydajności sieci oraz zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu możliwe jest m.in. szybkie zlokalizowanie i usunięcie ewentualnych problemów w sieciach firmowych.

Dużym atutem TL-SG1016DE i TL-SG1024DE jest zaimplementowana technologia umożliwiająca korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy zachowaniu optymalnego zużycia energii. Przełączniki automatycznie dopasowują wymagany pobór prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla. Dzięki temu można zaoszczędzić pobór energii nawet do 40%*.

TL- TL-SG1016DE i TL-SG1024DE to także sprawna i szybka obsługa oraz instalacja. Opcja MDI/MDIX pozwala na używanie niekrosowanych kabli a funkcja automatycznej negocjacji wykrywa na każdym porcie szybkość podłączonego urządzenia (10, 100 lub 1000Mb/s) zapewniając najlepszą wydajność transmisji.

Przełączniki TP-LINK TL- TL-SG1016DE i TL-SG1024DE są już dostępne w sprzedaży sugerowanych cenach wynoszących odpowiednio 309 zł i 417 zł netto. Produkty objęte są pięcioletnim okresem gwarancyjnym.

* Maksymalna wartość zaoszczędzonej energii w porównaniu do konwencjonalnych przełączników TP-LINK, rzeczywista wartość zależy od warunków użytkowania.

Specyfikacja techniczna

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Udział TP-LINK w rynku produktów WLAN wynosi ponad 42 proc. (IDC, 1 kwartał 2013), co zapewnia firmie zdecydowaną pozycję lidera. Obecnie TP-LINK współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.