TP-LINK TL-WPA2220KIT – Wi-Fi tam gdzie i prąd

Zestaw TP-LINK Powerline TL-WPA2220KIT umożliwia proste i szybkie rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w oparciu o instalację elektryczną.

Zestaw TP-LINK Powerline to najnowsza propozycja dla osób szukających prostego i nieinwazyjnego sposobu na rozszerzenie zasiągu domowej infrastruktury sieciowej przy wykorzystaniu instalacji elektrycznej. Składa się z dwóch transmiterów – TL-WPA2220 (Powerline + Wi-Fi) i TL-PA2010 (Powerline). Jeden z transmiterów wyposażono także w interfejs bezprzewodowy, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mb/s. Pozwala to na rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi do trudno dostępnych miejsc w domu lub biurze. Za pomocą przycisku Wi-Fi Clone w kilka sekund zapewnimy zasięg sieci bezprzewodowej w miejscach, w których dotąd zasięgu nie było lub był on zbyt słaby do sprawnej transmisji danych. Ponadto transmiter jest wyposażony w 2 porty Ethernet pozwalające na podłączenie do sieci urządzeń bez bezprzewodowej karty sieciowej.

Oba urządzenia zapewniają pełne wsparcie dla standardu HomePlug AV, który pozwala na przesyłanie zabezpieczonych danych (128-bitowe szyfrowanie AES) z prędkością do 200 Mb/s w sieci elektrycznej o maksymalnej długości do 300 metrów. Dzięki temu możliwe jest swobodne korzystanie z internetu, w tym gier online, strumieniowej transmisji wideo HD lub IPTV.

Wybierając zestaw TP-LINK możemy liczyć na bezproblemową instalację oraz szeroką funkcjonalność (zgodność ze standardem HomePlug AV oraz Wi-Fi) w przystępnej cenie.

Zestaw TP-LINK TL-WPA2220KIT dostępny jest w sprzedaży sugerowanej cenie 299 zł brutto. Produkt jest objęty 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Udział TP-LINK w rynku produktów WLAN wynosi ponad 42 proc. (IDC, 1 kwartał 2013), co zapewnia firmie zdecydowaną pozycję lidera. Obecnie TP-LINK współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.