TL-SG108 i TL-SG105 – nowe, gigabitowe przełączniki w ofercie TP-LINK

Zapewnij sprawne i bezpieczne funkcjonowanie sieci – wybierz najnowsze przełączniki firmy TP-LINK. TP-LINK rozszerza swoje portfolio o dwa nowe, uniwersalne przełączniki typu desktop – TL-SG108 i TL-SG105
, które wyposażone są odpowiednio w 8 i 5 gigabitowych portów RJ45. Wprowadzone do sprzedaży urządzenia oferują szerokie możliwości optymalizacji oraz rozszerzenia przepustowości sieci Ethernet.

Zastosowanie przełączników TP-LINK pozwala również na znaczny wzrost prędkości połączeń do serwerów oraz innych kluczowych punktów infrastruktury sieciowej. Dodatkowym atutem TL-SG108 i TL-SG105 są zaimplementowane technologie odpowiadające za obniżenie poboru energii,  m.in. automatyczna dezaktywacja nieużywanych portów czy pobór energii zależny od długości kabla. Dzięki temu przełączniki TP-LINK to produkty w pełni proekologiczne, które w porównaniu do standardowych rozwiązań umożliwiają oszczędności energii sięgające 65-72 procent (w zależności od warunków użytkowania).

Niewątpliwą zaletą przełączników TP-LINK jest także prosta i szybka instalacja nie wymagająca zaawansowanej wiedzy. Udogodnienia takie jak wsparcie dla standardu MDI/MDIX (możliwość używania nieskrosowanych kabli) czy funkcji automatycznej negocjacji połączeń (wykrywanie szybkości podłączonych urządzeń) pozwala na sprawne zoptymalizowanie transmisji danych w dowolnej sieci biurowej czy domowej.

Przełączniki TL-SG108 i TL-SG105 dostępne są w sprzedaży w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 149 zł i 119 zł. Objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna:

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Udział TP-LINK w rynku produktów WLAN wynosi ponad 42 proc. (IDC, 1 kwartał 2013), co zapewnia firmie zdecydowaną pozycję lidera. Obecnie TP-LINK współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.