TP-LINK TL-SG1008PE – gigabitowy przełącznik PoE+

Ośmioportowy przełącznik TL-SG1008PE zgodny z technologią PoE+ to bardzo ciekawa propozycja zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. TP-LINK wprowadził do sprzedaży nowy, gigabitowy przełącznik TL-SG1008PE, którego dodatkowym atutem jest pełne wsparcie dla technologii Power over Ethernet Plus (PoE+). Dzięki temu każdy z ośmiu portów Ethernet można wykorzystać do równoczesnego przesyłania danych oraz zasilania dowolnego, zgodnego urządzenia, w tym bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer IP lub telefonów IP. Łączna moc zasilania przełącznika TP-LINK to 124W (maksymalnie 30W na port). Rozwiązanie takie doskonale sprawdzi się w miejscach, w których niedostępne jest zasilanie za pomocą standardowej sieci elektrycznej.

 

Ponadto TL-SG1008PE wykorzystuje innowacyjną technologię oszczędzania energii, dzięki której możliwe jest zredukowanie poboru prądu do około 75%*. Przełącznik TP-LINK oferuje również funkcję priorytetowania, gwarantującą ochronę przed przeciążeniem systemu.

Dodatkową zaletą TL-SG1008PE jest niezwykle prosta instalacja i obsługa. Urządzenie nie wymaga wstępnej konfiguracji a dzięki wysokiej wydajności i sprawności przełącznik TP-LINK stanowi idealne rozwiązanie umożliwiające rozbudowę sieci w domu lub biurze.

Produkt objęty jest 60-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Sugerowana cena przełącznika 513 zł netto.

*Rzeczywista oszczędność energii zależy od warunków użytkowania. 

Specyfikacja techniczna:

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Udział TP-LINK w rynku produktów WLAN wynosi ponad 42 proc. (IDC, 1 kwartał 2013), co zapewnia firmie zdecydowaną pozycję lidera. Obecnie TP-LINK współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.