Słuchawki Takstar – solidna jakość odsłuchu w przystępnej cenie

Sunnyline Computer Products Poland wprowadziło na polski rynek dwanaście modeli nausznych słuchawek marki Takstar. Firma Takstar powstała w 1995 roku z myślą o użytkownikach ceniących sobie doskonały stosunek jakości do ceny. Oferowane produkty z powodzeniem można przyrównywać do marek konkurencyjnych, które bardzo często plasują się na znacznie wyższej półce cenowej. Misją firmy jest globalne dostarczanie rozwiązań z branży elektro-akustycznej dla wymagających użytkowników. Do oferty zostały wprowadzone słuchawki z trzech kategorii produktowych:

  • studyjne: DJ-520, HD5500, HD6000, PRO80, TS-600, TS-610, TS-660, TS-670
  • hi-fi: Hi2050, TS-662, TS-671
  • mobilne: ML520

Słuchawki znajdujące się w pierwszej kategorii doskonale sprawdzają się w środowisku studyjnym, służą do dokładnego odsłuchu i są dedykowane dla osób zajmujących się aranżacją, miksem oraz masteringiem utworów. Specjalnie zaprojektowane wygodne wokółuszne muszle zapewniają maksimum komfortu podczas wielogodzinnego odsłuchu. Odtwarzany dźwięk cechuje wyjątkowa czystość, naturalna barwa oraz szeroki zakres dynamiki, która nadaje wyjątkowy efekt brzmienia stereo.

Dynamiczne słuchawki klasy Hi-Fi skierowane są do osób ceniących sobie wysoką jakość dźwięku, elegancki design przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu komfortu odsłuchu w zaciszu ogniska domowego. Zapewniają niezapomniane wrażenia akustyczne, które przenoszą słuchacza w głąb muzycznej przestrzeni będącej ukojeniem dla zmysłów słuchu. Wysokiej jakości materiał użyty do konstrukcji słuchawek zapewnia im trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Kompaktowe miejskie słuchawki ML520 to propozycja dla osób często podróżujących, świetnie nadają się do przenośnych odtwarzaczy multimedialnych takich jak tablety, smartphony oraz playery mp3. Specjalnie zaprojektowane cienkie membrany słuchawek zapewniają doskonałą akustykę przepełnioną soczystym i wyraźnym basem oraz krystalicznie czystym dźwiękiem, który wyróżnia perfekcyjna przestrzenność. Składana konstrukcja słuchawek oraz dołączone do zestawu specjalne ochronne pudełko, umożliwiają bezpieczny i wygodny transport.

Wszystkie urządzenia marki Takstar objęte są 24 miesięczną gwarancją producencką.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.