TP-LINK na Warsaw-Beijing Forum

TP-LINK, lider rynku rozwiązań sieciowych, wspiera projekt studentów Uniwersytetu Warszawskiego mający na celu pogłębienie współpracy pomiędzy Polską a Chinami.

Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business to inicjatywa Studenckiego Koła Naukowego Prawa i Gospodarki Chin. W wydarzeniu weźmie udział w sumie 30 osób z Pekinu i Warszawy. W pierwszej części projektu studenci z Państwa Środka odwiedzą Polskę. Podczas tej wizyty goście z Pekinu i Warszawy będą uczestniczyli w wykładach, warsztatach oraz serii spotkań z chińskimi przedsiębiorcami, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Polsce, a także z polskimi przedsiębiorcami działającymi w Chinach. W kolejnej części Warsaw-Beijing Forum studenci z Polski odwiedzą kolegów i koleżanki z Chińskiego Uniwersytetu Nauk Politycznych i Prawa.

Podczas wyjazdów studenci wzbogacą swoją wiedzę na temat gospodarki, systemu prawnego i kultury obu krajów. Organizatorzy wierzą, że wydarzenie wpłynie na zacieśnienie więzi między Polską i Chinami, a także przyczyni się do promocji naszego kraju za granicą.

Organizacja Warsaw-Beijing Forum nie byłaby możliwa bez wsparcia sponsorów. Jednym z kluczowych partnerów wydarzenia jest TP-LINK. Studenci zakwalifikowani do udziału w Forum spotkają się z przedstawicielami firmy TP-LINK podczas sesji pytań i odpowiedzi. Dla studentów z obu krajów będzie to okazja poznania mechanizmów funkcjonowania międzynarodowego przedsiębiorstwa i jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na międzynarodowym rynku IT.

Więcej informacji o Warsaw-Beijing Forum dostępne jest na stronie: http://warsaw-beijing.pl

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Udział TP-LINK w rynku produktów WLAN wynosi ponad 42 proc. (IDC, 1 kwartał 2013), co zapewnia firmie zdecydowaną pozycję lidera. Obecnie TP-LINK współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.