SAPIDO: Najtańszy router obsługujący technologię LTE Polsatu i PLUSa

Firma Sunnyline od dłuższego czasu posiada w sprzedaży wielofunkcyjny router w standardzie N marki SAPIDO.  Jest to jedno z najtańszych urządzeń posiadających tak rozbudowaną funkcjonalność na polskim rynku.

Router RB-1842 zapewnia bezprzewodowe przesyłanie danych z szybkością, aż do 150Mbps. Jednakże najciekawszą cechą routera jest wbudowany port USB, obsługujący modemy 3G/4G lub Smartphone’a. Teraz obsłuży także ultraszybkie (pobieranie do: 100Mbps, wysyłanie do: 50Mbps) połączenie dostarczane za pomocą technologii LTE. Jak to możliwe? Otóż firma Sapido wprowadziła wsparcie dla modemu Huawei E398 LTE, który znajduje się w ofercie Polsatu i PLUS’a.  Aby w pełni korzystać z prędkości dostarczanej przed dostawcę LTE, należy wgrać oprogramowanie, które znajduje się w poniższym linku:

Sugerowana cena detaliczna wynosi: 105 zł brutto. Gwarancja na urządzenia wynosi 24 miesiące.Jedna odpowiedź do “SAPIDO: Najtańszy router obsługujący technologię LTE Polsatu i PLUSa”

  1. jerzyk58 napisał(a):

    Ten router nie działa z Cyfrowym Polsatem LTE nawet po wgraniu oprogramowania. Potwierdził to w korespondencji przedstawiciel Sunnyline. Chętnie wycofam mój wpis, ale tylko jeśli ktoś będzie posiadał większą wiedzę i doświadczenie dystrybutora tego produktu i podpowie jak uzyskać skuteczne połączenie ruter RB1842 i modem Huawei E398.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.